Paris_Olympic_500x568

ПРЕОСТАНАТО ВРЕМЕ ДО СЛЕДНИТЕ ОЛИМПИСКИ ИГРИ ПАРИЗ 2024

Олимписките игри се започнати!

Дена
Часа
Минути
Секунди
cropped-logo_blanc.png

Последни НОВОСТИ

СИТЕ НОВОСТИ

Летни спортови

icons8-olympic-torch-100 (1)


Погледнете ги сите летни спортови

Повеќе

Зимски спортови

icons8-winter-100


Погледнете ги сите зимски спортови

Повеќе
МОК ТВ

Гледајте телевизија во живо...

Повеќе
Спортисти

Прочитајте повеќе за нашите спортисти

Повеќе
ОЦ "Јане Сандански"

Најголемиот спортски центар во Република Македонија
„Јане Сандански“

Повеќе

СЛЕДНИ НАСТАНИ

2023_European_Youth_Olympic_Winter_Festival_logo.svg
Paris_Olympic_500x568
Milano-Cortina-2026
LA_Olympic_500x568
Brisbane2032OlyPara
Повеќе

КОНТАКТ

Вашето мислење е добредојдено и доколку мислите дека можете да придонесете со вашите коментари, забелешки или сугестии, пополнете ја формата подолу. Секој ваш коментар/предлог детално ќе биде разгледан од наша страна.

Побарајте нè!
mok@mok.org.mk
(+389 2) 2 462 506
Бул. Асном Бр.1 (СЦ Јане Сандански) 1000 Скопје, Република С. Македонија
Испратете порака!